Wielkanoc 2025
Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy Państwu nadziei oraz wewnętrznego odrodzenia i spokoju.
Niech te szczególne dni przyniosą wytchnienie od trosk dnia codziennego, aby z nowymi siłami realizowali Państwo swoje tegoroczne plany i zamierzenia.
Niech obok tradycyjnych zwyczajów, ozdób i potraw nie zabraknie w naszych domach uśmiechu, dobrych rozmów i wzajemnej życzliwości.
Niech wyjątkowa atmosfera tych dni pozwoli nam spojrzeć w przyszłość z nadzieją i optymizmem.
Wesołego Alleluja!
Renata Wujec
Przewodnicząca Rady Miasta
Jacek Klimaszewski
Burmistrz Miasta Czarnków

