Śniadanie wielkanocne czarnkowskich seniorów
Święta Wielkiej Nocy zbliżają się wielkimi krokami, dlatego też seniorzy z PKPS spotkali się na corocznym Śniadaniu Wielkanocnym, aby wspólnie spędzić ten okres poprzedzający święta. Wszystkich przybyłych przywitała Pani Małgorzata Granops – Prezes PKPS, która życzyła zdrowych, rodzinnych, spokojnych świąt. Życzenia wielkanocne złożyli także: Zastępca Burmistrza Miasta Czarnków Krzysztof Madaj, Wójt Gminy Czarnków Bolesław Chwarścianek oraz Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Aldona Skibińska. Po życzeniach wszyscy zasiedli do wspólnego świątecznego śniadania.




