Zbiórka na rzecz powodzian - przygotowanie do transportu
Dziś, 19 września, w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz na terenie Miejskiego Zakładu Komunalnego od rana trwały przygotowania do transportu darów dla powodzian. To wszystko dzięki Wam i Waszemu ogromnemu sercu! 
Dzięki zbiórce, która kończy się dzisiaj, udało się zebrać mnóstwo niezbędnych rzeczy: żywność, wodę, środki czystości, koce, ręczniki, ciepłą odzież... Każdy Wasz gest ma ogromne znaczenie i daje nadzieję tym, którzy ucierpieli w wyniku powodzi. 

Jeśli okaże się, że zbiórka musi zostać przedłużona, poinformujemy Was o tym! 
Wielkie podziękowania dla pracowników MOPS-u, którzy zorganizowali całą akcję oraz dla wszystkich, którzy dołączyli i pomogli w jakikolwiek sposób – od przekazania darów po ich transport. 

Dziękujemy za Waszą solidarność! 


