Spotkanie z członkiniami Związku Inwalidów Wojennych RP
Dziś w Ratuszu mieliśmy zaszczyt gościć członkinie Związku Inwalidów Wojennych RP, w tym sekretarza generalnego organizacji – panią Grażynę Kalińską. Okazją do tego wyjątkowego spotkania była 105. rocznica powstania Związku, organizacji, która od ponad wieku niesie pomoc i wsparcie osobom poszkodowanym w wyniku działań wojennych.
To był niezwykle ważny moment, aby oddać hołd tym, którzy poświęcili zdrowie dla naszej Ojczyzny, oraz podziękować za ich heroizm i poświęcenie. Rozmowy, refleksje i wspomnienia towarzyszyły spotkaniu, które przypomniało nam, jak istotna jest pamięć o przeszłości i troska o przyszłość.
Dziękujemy za obecność i nieustanną pracę na rzecz wszystkich inwalidów wojennych. Niech ta piękna tradycja trwa przez kolejne lata! 





