Spotkanie włodarzy w Starostwie Powiatowym Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego
Spotkanie włodarzy w Starostwie Powiatowym Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego 
24 czerwca 2024 roku w Starostwie Powiatowym Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego odbyło się spotkanie burmistrzów i wójtów. Celem było omówienie współpracy pomiędzy władzami jednostek samorządowych z terenu naszego powiatu w trakcie obecnej kadencji 2024-2029. 
Dobra współpraca jest niezbędna do budowania pozytywnego wizerunku naszej małej ojczyzny, a przede wszystkim do efektywnego działania na rzecz mieszkańców. 

Razem możemy więcej! 

