Urząd Miasta Czarnków
Powróć do: Biznes i rozwój

Rada Gospodarcza

15.10.2024 z inicjatywy Burmistrza, powołano Radę Gospodarczą przy Burmistrzu Miasta Czarnków. Przewodniczącą Rady jest pani Hanna Gołaś, a jej zastępczynią pani Agnieszka Kordy.

Rada jest organem doradczym Burmistrza w sprawach dotyczących polityki gospodarczej miasta i ma usprawnić współpracę samorządu z przedsiębiorcami i instytucjami.

 

Członkowie Rady Gospodarczej:

 

  • Hanna Gołaś (Przewodnicząca Rady)
  • Agnieszka Kordy (zastępczyni Przewodniczącej Rady)
  • Justyna Przybył
  • Roman Bytyń
  • Lech Wojcieszyński
  • Tomasz Jaźwiński
  • Przemysław Rybak
  • Andrzej Gajewski
  • Jan Polcyn
  • Martyna Chwarścianek - Bednarek

Pliki do pobrania:

Zarządzenie powołanie Rady Gospodarczej
Format: pdf, 232.58 kB