Urząd Miasta Czarnków

Spotkanie Burmistrza z mieszkańcami dotyczące budżetu 2026

Burmistrz Miasta Czarnków serdecznie zaprasza mieszkańców na otwarte spotkanie, które odbędzie się 11 grudnia o godz. 17.00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Czarnków.

Podczas spotkania przedstawiony i omówiony zostanie projekt budżetu Miasta Czarnków na 2026 rok. Wydarzenie będzie okazją do zapoznania się z planowanymi działaniami oraz do zadania pytań i wyrażenia opinii dotyczących przyszłorocznych inwestycji i kierunków rozwoju miasta.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności