Urząd Miasta Czarnków

Otwarcie kompleksu basenowego w Czarnkowie już 13 czerwca

13 czerwca nastąpi otwarcie kompleksu basenowego w Czarnkowie. Tym samym rozpocznie się kolejny sezon letni pełen wodnych atrakcji, aktywnego wypoczynku oraz rekreacji dla mieszkańców i gości.

Do dyspozycji odwiedzających przygotowano basen olimpijski przeznaczony zarówno do rekreacyjnego pływania, jak i treningów sportowych. Na najmłodszych oraz wszystkich miłośników wodnej zabawy czeka również basen rekreacyjny wyposażony w wyspę z wodospadem oraz parasol wodny.

W sezonie ponownie odbywać się będą zajęcia Aqua Aerobic, które od lat cieszą się dużym zainteresowaniem uczestników. Na terenie kompleksu prowadzone będą także szkółki pływackie dla dzieci i dorosłych.

Kompleks basenowy będzie czynny:

  • w poniedziałki w godzinach 15:00–20:00,
  • od wtorku do niedzieli w godzinach 10:00–20:00.

Szczegółowe informacje dotyczące cennika dostępne są na stronie OSiR: https://osirczarnkow.pl/wydarzenia/6109/otwarcie-kompleksu-basenowego-13-czerwca-2026od-1000-do-2000 oraz w opublikowanym zarządzeniu dotyczącym opłat.

W przypadku sprzyjających warunków pogodowych planowane jest wydłużenie funkcjonowania kompleksu również na wrzesień.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców oraz gości do korzystania z atrakcji kompleksu basenowego i wspólnego spędzania letnich dni nad wodą.

Pliki do pobrania:

Plakat
Format: png, 1.42 MB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności