Urząd Miasta Czarnków

Nordic Walking w Czarnkowie

Jeśli macie ochotę się poruszać i spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu, zapraszamy na kolejne zajęcia Nordic Walking.

Najbliższe terminy:

  • 15 kwietnia
  • 22 kwietnia
  • 29 kwietnia

Godzina: 16:30
Miejsce: Park Staszica (przy Orliku)

Zajęcia są bezpłatne, prowadzone przez doświadczonych instruktorów, a na miejscu można również skorzystać z kijków.

To dobra okazja, żeby się rozruszać, zaczerpnąć świeżego powietrza i spotkać się z innymi.

Informacje: 606 519 494
 
 
 

Pliki do pobrania:

Plakat
Format: png, 12.73 MB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności