Urząd Miasta Czarnków

Dzień Ratownictwa Medycznego

13 października obchodzimy Dzień Ratownictwa Medycznego.

Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Ratownikom Medycznym, lekarzom, pielęgniarkom, dyspozytorom medycznymwszystkim osobom zaangażowanym w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi

Dziękujemy za Wasz profesjonalizm, gotowość do działania o każdej porze dnia i nocy, a przede wszystkim – za odwagę, empatię i poświęcenie, z jakim ratujecie ludzkie życie. 

Niech każdy dzień przynosi Wam satysfakcję z pracy, wdzięczność pacjentów oraz poczucie, że Wasza misja naprawdę ma sens. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności