Urząd Miasta Czarnków

Dzień Kobiet w Czarnkowie

W piątek, 14 marca, w Czarnkowie odbyło się wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Kobiet, które przyciągnęło niemal 90 uczestniczek. Sala MCK wypełniła się po brzegi, a spotkanie obfitowało w rozmowy, inspiracje i chwile wzruszeń. 

Program rozpoczął się od występu młodzieży, a następnie odbył się panel dyskusyjny „Moja droga do sukcesu” z udziałem trzech inspirujących kobiet: prezeski spółki, medalistki sportów sylwetkowych oraz architektki wnętrz i jachtów. Wydarzenie uświetnił tort-niespodzianka przygotowany przez Radnych oraz liczne stoiska z rękodziełem, kosmetykami, badaniami profilaktycznymi i zabiegami pielęgnacyjnymi. 

Uczestniczki miały także okazję podzielić się pomysłami na zmiany w przestrzeni miejskiej. Zainteresowanie wydarzeniem przerosło oczekiwania organizatorów, a miejsca rozeszły się w kilka dni. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczkom oraz partnerom, którzy przyczynili się do sukcesu tego spotkania. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Radne Klubu Jeden Czarnków: Magdalenę Bonk, Martynę Chwarścianek-Bednarek, Magdalenę Domagałę, Barbarę Ławińską, Magdalenę Pepke i Renatę Wujec. Do zobaczenia podczas kolejnych edycji!

Galeria zdjęć

IMG_0872 IMG_0873 IMG_0892 IMG_0893 IMG_0894 IMG_0887 IMG_0889 IMG_0891 IMG_0888 IMG_0890 IMG_0882 IMG_0883 IMG_0885 IMG_0884 IMG_0886 IMG_0880 IMG_0877 IMG_0878 IMG_0879 IMG_0881 IMG_0876 IMG_0875 IMG_0874
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności