W piątek 6 grudnia br. odbyło się spotkanie Burmistrza Jacka Klimaszewskiego z Przewodniczącą Rady Gospodarczej Hanną Gołaś i jej zastępczynią Agnieszką Kordy.Podczas spotkania ustalono harmonogram prac Rady na przyszły rok i omówiono zasady współpracy.Rada jest organem doradczym Burmistrza w sprawach dotyczących polityki gospodarczej miasta i ma usprawnić współpracę samorządu z przedsiębiorcami i instytucjami.